• Polski
 • English
 • Español
 • AVA w trosce o zdrowie kobiet

  Miło nam poinformować, iż Laboratorium Kosmetyczne AVA bierze udział w 10 jubileuszowej edycji akcji Łączy Nas Kobiecość. Jest to inicjatywa, której ideą jest zachęcenie kobiet do dbania o swoje zdrowie wykonując regularne badania profilaktyki raka piersi.

  Zaproszenie na badania skierowane jest do kobiet między 50 a 69 r.ż. Łącznie zostanie wysłanych 380 000 zaproszeń.

  Celem akcji jest uświadomienie kobietom, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość – rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania – każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

  Podczas tegorocznej edycji, między 1 października, a 30 listopada 2021 r. w 10 województwach, w ponad 200 miejscowościach i wsiach wykonane będą bezpłatne badania mammograficzne.

   

  Dodatkowo wykonywane będą bezpłatne badania genetyczne BRCA1 i BRCA2 w kierunku dziedzicznego raka piersi i jajnika.

  Sprawdź, kiedy mammobus odwiedzi Twoją miejscowość.
  .

  Ponadto chętne Panie będą mogły skorzystać z 20% obniżki cen na badania  zapobiegające rozwojowi raka piersi m.in. rezonans magnetyczny piersi, USG piersi, badania markerów raka piersi i jajnika, badania genetyczne wykluczające predyspozycje do zachorowania na raka szyjki macicy.

  W zeszłorocznej edycji przebadano 14325 kobiet, a w ciągu ostatnich 9 lat w akcji Łączy Nas Kobiecość o swoje zdrowie zadbało 124 000 kobiet.

   

  Organizatorem akcji są sieci placówek medycznych Salve Medica oraz Medica, a partnerem drogerie Rossmann.

   

   

  Więcej informacji o akcji na stronie http://laczynaskobiecosc.pl lub Facebooku https://www.facebook.com/MedicaLaczyNasKobiecosc

  Więcej informacji na temat akcji na stronie http://laczynaskobiecosc.pl lub Facebooku https://www.facebook.com/MedicaLaczyNasKobiecosc
  Gotowe do badań? Start!

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga