• Polski
 • English
 • Español
 • AVA pomaga – Fundacja Kolorowy Świat

  Marka AVA od lat angażuje się w akcje charytatywne i pomoc potrzebującym.

   

  Fundacja Kolorowy Świat to miejsce, które powstało w 2003 roku, aby pomagać. Podopiecznymi fundacji są dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. W Kolorowym Świecie zapewniają im niezbędną rehabilitację i terapię, aby  jak najlepiej przygotować ich do samodzielnego życia. W ramach Fundacji funkcjonuje Kolorowa Szkoła i Kolorowe Przedszkole, gdzie dzieciaki mogą zdobywać wiedzę dostosowaną do swojego poziomu i indywidualnych potrzeb.

  W październiku Fundacja Kolorowy Świat prowadzi  Ogólnopolską Kampanię Społeczną #17milionów mającą na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat Mózgowego Porażenia Dziecięcego.

  Jednym z czołowych fundacyjnych projektów jest organizowany od 9 lat Charytatywny Bieg Daj 5 na dzieciaka, w którym co roku startują setki biegaczy. W tym cyklicznym wydarzeniu udział biorą zarówno dorośli, dzieci, jak i osoby z niepełnosprawnościami. To wydarzenie to doskonały przykład integracji osób z niepełnosprawnościami i osobami w pełni sprawnymi.

  Laboratorium Kosmetyczne AVA jest jednym ze sponsorów podczas tegorocznego biegu.

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga