• Polski
 • English
 • Español
 • AVA podbija koreański rynek kosmetyczny

  Nie od dziś wiadomo, że przez ostanie lata źródłem inspiracji kosmetycznych jest Korea Południowa. Trend K-Beauty zachwyca europejskie klientki, które chętnie stosują wieloetapową pielęgnację. Czas odwrócić trendy! Mieliśmy ku temu okazję.

  W dniach 9-11 maja 2019 r. odbyła się 33. edycja targów Cosmobeauty Seoul 2019. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza branży kosmetycznej w Republice Korei.

  W poprzedniej edycji Cosmobeauty Seoul wzięło udział ponad 50 tys. uczestników, w tym 342 wystawców w 514 pawilonach. Wśród nich nie mogło zabraknąć Laboratorium Kosmetycznego AVA. Tegoroczne wydarzenie było jeszcze większe

  Podczas targów  nasi przedstawiciele prezentowali Koreańczykom najnowsze trendy od Laboratorium Kosmetycznego AVA – probiotyczną stymulację młodości z ProRenew oraz odwrócenie procesu starzenia przy pomocy Mi-Mic Bio Lift.

  Nowości, jak i kosmetyczne hity (takie jak Śnieżna Alga, Asta C+, Aktywatory Młodości, Aloe Organic czy Koktajle Młodości) cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem.

   

  Jesteśmy przekonani, że wkrótce to Koreanki inspirować się będą polskimi kosmetykami spod skrzydeł Laboratorium Kosmetyczne AVA i nasze kosmetyki będą w Korei jeszcze bardziej popularne niż obecnie :).

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga