• Polski
 • English
 • Español
 • AVA na polsko – arabskim forum gospodarczym

  Ze sporym opóźnieniem ruszyła wystawa Dubai 2020 Expo.

  Potrwa ona do marca 2022 r., ale to grudzień jest najważniejszym momentem polskiej obecności na Wystawie Światowej w Dubaju.

  .

  .

  Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze to  platforma do wzmocnienia więzi arabsko-polskich w celu budowania przyjaznego środowiska biznesowego i pogłębienia porozumienia między naszymi krajami. Głównym celem Forum jest prezentacja polskich osiągnięć, technologii i know-how oraz nawiązanie współpracy z potencjalnymi partnerami gospodarczymi z różnych krajów zaproszonymi do udziału w forum.

  W wydarzeniu wzięły udział podmioty gospodarcze i administracyjne z Polski i krajów arabskich. Głównym jego celem była promocja wzajemnych kontaktów gospodarczych, prezentacja polskich doświadczeń i potencjału w dziedzinie eksportu produktów i usług, jak również umożliwienie

  W Polsko-Arabskim Forum Gospodarczym uczestniczyli polscy przedsiębiorcy oraz wysokiej rangi urzędnicy państwowi z Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w tym Grzegorz Piechowiak, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz dr. Thani Al Zeyoudi, Minister Stanu ds. Handlu Zagranicznego ZEA. Forum stało się platformą prezentacji potencjału eksportowego polskich towarów i usług, jednocześnie dając polskim przedsiębiorcom szansę na nawiązanie bezpośrednich relacji z partnerami gospodarczymi z regionu.

  .

  .

  .

  Polsko-Arabskie Forum Gospodarcze było zarówno miejscem do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń podczas licznych paneli eksperckich, w trakcie których poruszono aktualne dla gospodarek polski i krajów arabskich tematy. Wzajemna wymiana doświadczeń, oraz otwartość na potrzeby gospodarcze stanowi istotny element rozpoczęcia intensyfikacji współpracy biznesowej. Równie ważnym elementem Forum była możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych dla uczestniczących w wydarzeniu przedsiębiorców.

  .

  .

  Jednym z najważniejszych wydarzeń na Expo 2020 Dubai był Dzień Polski, który odbył się 7.12.2021 r. Tego dnia Polska zaprezentowała się  gronu międzynarodowej publiczności. Dzień Polski przypadł w okresie świętowania tygodnia Złotego Jubileuszu, czyli 50. rocznicy powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zwieńczył go wieczorny koncert muzyki polskiej.

  .

  .

  W czasie Forum, odbył się panel dyskusyjny: „Green Energy for the Future”. Zielona energia i ekologia to tematy bardzo bliskie Laboratorium Kosmetycznemu AVA. To ze względu na troskę o środowisko AVA wprowadza coraz nowsze technologie w swoim przedsiębiorstwie oraz kosmetykach. Również z tego powodu powstała seria kosmetyków Planeta Ziemia, która była szczególnie promowana podczas tegorocznego Dubai 2020 Expo.

  .

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga