• Polski
 • English
 • Español
 • Ava na jubileuszu

  Czas niezwykle szybko płynie… Nasze Laboratorium produkuje kosmetyki od 57 lat… Ciężko nam dorównać, ale niektórzy próbują 🙂 .

  W kwietniu swój jubileusz obchodziła poznańska zielarnia Evital. Od 25 lat jej pracownicy pomagają ludziom w powrocie do zdrowia przy pomocy naturalnych składników.

  Właśnie ta naturalność i autentyczność połączyła interesy Laboratorium Kosmetycznego AVA z zielarnią Evital. Od wielu lat nasze kosmetyki dostępne są w Poznaniu, dzięki pani Ewie Arent – założycielki sieci zielarni, a w szczególności serie:

  14 kwietnia uczestniczyliśmy w jubileuszu Evitalu, w trakcie którego przeprowadzaliśmy dermokonsultacje, a także prezentowaliśmy nasze bestsellery oraz nowości.

   

  Z całego serca życzymy Zielarni Evital, jej właścicielom i pracownikom kolejnych jubileuszy, zadowolonych klientów i bogatego asortymentu naszych kosmetyków na półkach 🙂 .

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga