• Polski
 • English
 • Español
 • Aloe Organic i Śnieżna Alga hitem 2018 r.

  Jakość kosmetyków od Laboratorium Kosmetycznego AVA ponownie potwierdzona. Serie Aloe Organic i Śnieżna Alga okazały się kosmetycznym hitem 2018 roku.

   

   

  Kuszące opakowania, smukłe buteleczki i wyjątkowe zapachy serii Aloe Organic i Śnieżna Alga to nie jedyne atuty tych kosmetyków. Skuteczność działania przekonuje nawet najbardziej wymagających klientów o dokonaniu właściwego wyboru. Świadczą o tym nie tylko przyznane tytuły: Najlepszy Produkt Wybór Konsumenta, czy Kosmetyczny hit miesiąca, ale przede wszystkim ogromne zainteresowanie szczególnie tymi liniami.

   

  W 2018 r. co  5 minut znikały z naszych półek kosmetyki z linii Aloe Organic i Śnieżna Alga. To naprawdę niesamowity wynik! Nie osiągnęlibyśmy tego bez Was!

  Aby wyniki w tym roku były równie dobre, co w zeszłym tyko do 14 lutego wszystkie kosmetyki hity Aloe Organic i Śnieżna Alga 15% taniej.
  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...
  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga