• Polski
 • English
 • Español
 • Active Beauty – Krem matująco – nawilżający z SPF 25!

  Must have. Faktor SPF 25 chroni przed najbardziej szkodliwymi promieniami UVA, UVB oraz zapobiega uszkodzeniu komórek. Zapewnia szerokie spektrum działania: nawilża, poprawia elastyczność skóry i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu się. Idealny przed każdym wyjściem, żeby móc cieszyć się słońcem, dobrym nastrojem i wyglądem.

  Dedykowany: wszystkim kobietom aktywnie spędzającym czas na wolnym powietrzu.

  Przeznaczony: dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek, z racji na właściwości silnie nawilżające, polecany po każdej ekspozycji na słońcu.

  Co zaskakuje? Wyjątkowo przyjemny zapach i delikatna konsystencja. Wchłania się błyskawicznie, nie zostawiając tłustej warstwy. Matuje skórę, zapobiega błyszczeniu się.

  Ciekawostka:

  Co oznacza skrót SPF 25? SPF to z angielskiego Sun Protecting Factor i jest to wskaźnik określający stopień ochrony przed promieniowaniem UVB. Czyli tym promieniowaniem, które powoduje, że się opalamy i które w nadmiarze może prowadzić do posłonecznych oparzeń.

  Faktor 25 mówi nam, że 25 razy mniej promieniowania UVB dostaje się do skóry po użyciu naszego kremu. By produkt skutecznie chronił, nałóż go ok. 30 minut przed wyjściem na słońce i powtórz po 2 godzinach. Jeśli się spocisz lub wykąpiesz, nałóż preparat raz jeszcze.

  Co oznacza UVA w kółeczku? To kluczowa informacja. Potwierdza skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA. Wymagane jest przez Komisję Europejską, aby produkt mógł zostać uznany za promieniochronny.

  W trosce o Twoją skórę: nawet najlepszy filtr nie zapewni Twojej skórze pełnej ochrony. Dlatego unikaj długich kąpieli słonecznych i przebywania bez preparatów z filtrem na pełnym słońcu.

  Wegańska formuła: stworzona bez użycia surowców pochodzenia zwierzęcego.

  “To świetne rozwiązanie, zwłaszcza po wysiłku, kiedy nie mam czasu na dłuższą pielęgnację i makijaż.”

                                                                                                                           Kamila Witkowska

                                                                                   Mistrzyni Polski 2023 w piłce siatkowej

  Skuteczny koktajl składników silnie nawilżających:

  • Zielony kawior – alga bogata w witaminy i aminokwasy zapobiega utracie wody, poprawia elastyczność, napięcie i kondycję skóry
  • Laminaria żel – alga będąca silnym antyoksydantem, chroni przed wolnymi rodnikami, pobudza komórki do odnowy, opóźniając procesy starzenia się skóry

  Specjalny składnik matujący zapobiega błyszczeniu się skóry i wygładza ją.

  Regularne stosowanie kremu sprawia, że skóra jest nawodniona i elastyczna.

  Poznaj naszą nową serię już dziś klikając w link poniżej i odwiedzając nasze social media!

  Wyniki wyszukiwania “active beauty” – AVA Laboratorium – polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne (ava-kosmetyki.pl)

  Znasz linię Active Beauty? Świetnie! Zostaw nam swoją opinię na naszym Facebooku, Instagramie lub TikToku dodając #ActiveBeauty i #MarzecMiesiacAktywnychKobietAVA

  All rights reserved Ⓒ 2023 Laboratorium Kosmetyczne AVA
  ^
  W zgodzie z naturą. Realizacja: Bazinga