• Polski
 • English
 • Español
 • 23 edycja targów Cosmoproof

  Facebook
  Twitter
  Pinterest
  LinkedIn
  Google+
  https://ava-laboratorium.pl/blog/23-edycja-targow-cosmoproof">
  E-mail

  Targi w Hong Kongu na stałe wpisały się w nasz terminarz, również w zeszłym roku o tej samej porze nasi przedstawiciele również reprezentowali Laboratorium Kosmetyczne po drugiej stronie świata.

  23 edycja targów Cosmoproof Asia Hong Kong  odbędzie się w dniach 14 – 16 listopada w Hong Kong Convention & Exhibition Centre (HKCEC).

  I w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć. Stali bywalcy znajdą nas przy stanowisku nr 3G-C1C w sekcji Natural & Organic.

  Wśród 16 firm reprezentujących nasz kraj, tylko Laboratorium Kosmetyczne AVA posiada certyfikat naturalności i organiczności swoich kosmetyków – ECOCERT.

  Podczas tej edycji będziemy mogli pochwalić się wschodnim klientom całą gamą naszych nowości:

  Koktajlami Młodości,  
  Orient Time
  Opuntica
  Relipidium®+
  oraz naszym bestsellerem Asta C+

  Oprócz zaprezentowania kosmetyków Laboratorium Kosmetycznego AVA naszym celem jest również zapoznanie się z asortymentem oraz poznanie nowości i trendy na odwiedzanym rynku. Liczymy na bezpośrednie kontakty z handlowcami oraz na nawiązanie nowych kontaktów handlowych. Udział w misji daje możliwość poznania azjatyckiego rynku i dostosowania oferty do jego wymogów.

   

  Newsletter
  Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z tym, co się u nas dzieje...

  logo
  logo
  Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Rozwój.
  All rights reserved. Copyright Ⓒ 2017 Ava-laboratorium.pl
  ^
  Wykorzystujemy ciasteczka.
  Realizacja: Bazinga