PROFESSIONAL HOME SPA – AGE CONTROL

Pierwsze, profesjonalne zabiegi kosmetyczne w Twoim domu!

Professional Home SPA – Age Control – to nowy wymiar skutecznej regeneracji skóry oparty na profesjonalnej linii produktów przygotowany do przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego w domu. Unikalne formuły przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry w szczególności: dojrzałej, zmęczonej, o małej elastyczności lub przesuszonej. Dają efekt zdrowej i młodej skóry.

Dzięki właściwościom silnie nawilżającym, regenerującym, rewitalizującym i łagodzącym aktywne składniki linii Professional Home SPA nie tylko pielęgnują, ale również znakomicie poprawiają stan i wygląd skóry.

Dzięki właściwościom silnie regenerującym, rewitalizującym i łagodzącym aktywne formuły nie tylko pielęgnują, ale również znakomicie odprężają i odstresowują skórę. Unikalne formuły zawierające odpowiednio dobrane substancje aktywne, przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju skóry w szczególności: dojrzałej, zmęczonej, o małej elastyczności lub przesuszonej. Konsystencja ampułek pozwala na ich łatwe przenikanie do głębszych warstw naskórka, dzięki czemu skutecznie walczą z niedyspozycjami skóry dając efekt promiennej cery, sprężystego ciała i atrakcyjnego wyglądu.

W ramach Professional Home SPA powstały 4 jednorazowe domowe zabiegi SPA:

  1. Hydro Moist – Zabieg intensywnie nawilżający do twarzy z ampułką nawilżającą
  2. Hydro Moist – Zabieg intensywnie nawilżający do twarzy z ampułką z kolagenem i elastyną
  3. Lifting Therapy – Zabieg przeciwzmarszczkowy do twarzy z ampułką liftingującą
  4. Lifting Therapy – Zabieg przeciwzmarszczkowy do twarzy z ampułką przeciwzmarszczkową

Na rynku dostępne są również preparaty uzupełniające zabiegi domowe Professional Home SPA.

seria