PORE SOLUTIONS

to seria kosmetyków przeznaczona dla cery dojrzałej z problemem rozszerzonych porów.

Przyczyn nadmiernego rozszerzenia porów może być wiele Należą do nich nieprawidłowości w złuszczaniu się naskórka, zanieczyszczenia skóry, nadmierna suchość, nieprawidłowości w procesie syntezy melaniny, utrata jędrności skóry.

PORE SOLUTIONS to kosmetyki zawierające wyselekcjonowane, naturalne składniki zwężające i zmniejszające widoczność rozszerzonych porów z jednoczesnym efektem anti-aging.

Tak szerokie spektrum działania zapewnia wyjątkowy składnik aktywny zawarty we wszystkich produktach serii: Ekstrakt z Róży Japońskiej.

Wielokierunkowe działanie ekstraktu oraz pozostałe składniki aktywne:

Witamina C * Kwas fitowy * Nanozłoto * Koenzym Q10 * Nicynamid * Glinka Cocoa i zastosowanie nowoczesnych technologii


Blur
– dającej natychmiastowy efekt odbicia światła


Ciekłokrystalicznej
– idealne dopasowanie kremu do struktury naskórka

istotnie wpływają na poprawę wyglądu skóry.

Pory są wyraźnie zwężone i mniej widoczne, dzięki czemu skóra jest gładsza, wygląda świeżo i młodo. Dodatkowo składniki aktywne serii działają silnie przeciwzmarszczkowo opóźniając proces starzenia się oraz redukując jego oznaki.
Codzienna, systematyczna pielęgnacja z użyciem kosmetyków Pore Solutions pozwoli cieszyć się doskonale gładką, piękną, promienną i młodą cerą.

opinia konsumenta

„Używam kosmetyków z linii Pore Solutions z przyjemnością! Chciałbym również zauważyć, że zarówno  kartoniki jak i opakowania kremów airless – super! Opakowanie wygląda na drogie i jest bardzo reprezentacyjne! Brawo dla marketingu !

Zapach maski – po prostu magiczny ! I co najważniejsze, kosmetyki działają bardzo dobrze – już widzę u siebie rezultaty.

Na pewno będziemy je ponownie zamawiać w przyszłości!”

pore_zbiorowka