Nagroda „Perły Rynku Kosmetycznego 2016” dla serii Bio Repair Body Care

2016-09-20 | 3:22

Z ogromną radością informujemy, że nasza seria Bio Repair Body Care modelująca sylwetkę została doceniona przez jurorów ogólnopolskiego badania „Perły Rynku Kosmetycznego 2016” i zajęła III miejsce w kategorii Kosmetyki Naturalne.

Wyboru dokonało Jury, składające się z zarządów i szefów ds. zakupów najbardziej liczących się spożywczych sieci handlowych w Polsce! A więc praktycy.

 bio-repair-body-care-zestawienie-konkursowe

Zdaniem Jury:

Bio Repair Body Care to „Linia produktów naturalnych skutecznych na problemy, które dotykają wiele konsumentek. Ładne estetyczne opakowanie. Firma posiada w portfolio wiele bardzo dobrze sprzedających się kosmetyków. Warunki handlowe pozwalają na wypracowanie dobrej marży, a jednocześnie ceny są przystępne dla szerokiego grona klientek.”

perly_rynku_1perly_rynku_2

Celem badania było:

  1. Wyłonienie najlepszych spośród nowych produktów i nagrodzenie ich znakiem „Perła Rynku Kosmetycznego 2016”,
  2. Wskazanie nowych produktów FMCG o największym potencjale sprzedażowym,
  3. Promocja jakości i wysokich standardów działalności producentów FMCG,
  4. Wspieranie wizerunku dobrych marek i przedsiębiorstw działających w branży FMCG.

Organizator badania:

Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji w obrębie branży spożywczej i kosmetycznej. Oba ogólnopolskie tytuły – „Wiadomości Handlowe” (80 tys. egz.) i „Wiadomości Kosmetyczne” (20 tys. egz.) – zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach.

Zachęcamy do postawienia na swojej półce produktów oznaczonych logo Perły Rynku Kosmetycznego 🙂