Czy masz już nasze nowości?

2016-03-22 | 11:03

W miniony weekend mieliśmy przyjemność wziąć udział w Targach Beauty Forum 2016, największej imprezie targowej w Polsce skierowanej do branży kosmetyki profesjonalnej. Osiemnastoletnia tradycja i międzynarodowa koncepcja przyciągnęła ponad 10 000 zwiedzających.

Tuż przed nastaniem wiosny przedstawiliśmy nowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które spotkały się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Dążąc do doskonalenia w sferze pielęgnacji ciągle poszukujemy nowych osiągnięć kosmetologii. Efektem jest kilkanaście zaawansowanych technologicznie nowości, przeznaczonych dla gabinetów, szkół, hurtowni kosmetycznych i klientów indywidualnych, opracowanych zgodnie z naszą misją – w zgodzie z naturą.

bbb

Beauty Cocktails – 6 innowacyjnych koktajli idealnie dopasowanych do potrzeb skóry

Dużą uwagę skupiły na sobie Koktajle do mezoterapii bezigłowej, jonoforezy i pielęgnacji manualnej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło oprzeć się na składnikach sprawdzonych, bezpiecznych i przyjaznych skórze. Jednocześnie nowe formuły koktajli gwarantują skuteczne i wielokierunkowe działanie anti-aging oraz pomagają zlikwidować uporczywe problemy skóry. Dodatkowo ich estetyczny wygląd i wygodne w użyciu opakowanie sprawia, że powinny znaleźć się w każdym eleganckim gabinecie kosmetycznym. Prawdziwy deser dla skóry!

coccc

Bio Repair Body Care – 4 zaawansowane technologicznie preparaty modelujące sylwetkę

Linia stworzona z myślą o kobietach, które dzięki domowej terapii kosmetycznej chcą osiągnąć efekty podobne do zabiegów inwazyjnych.

Innowacją serii Bio Repair Body Care jest połączenie bioaktywnych składników z nowoczesnymi technologiami. Silne działanie nowoczesnych składników wspomaga proces wyszczuplania i korygowania kształtu sylwetki:

– przyspiesza spalanie tłuszczu

– redukuje obwód ciała

– likwiduje uporczywy cellulit

– ujędrnia i wypełnia biust

– redukuje rozstępy i blizny

Duża zawartość naturalnych składników sprawia, że modelowanie sylwetki odbywa się w sposób naturalny i przyjazny dla skóry.

Seria_do_ciala_13

Retinol i Koenzym Q10 – 2 nowe Aktywatory Młodości, sprawdzone składniki gwarantujące doskonałą pielęgnację na co dzień

Do cieszącej się powodzeniem serii 6 Aktywatorów Młodości dołączyły 2 kolejne:

  • RETINOL z witaminami C, E, F – 100% działania odmładzającego. Rozjaśnienie cery i zwalczenie wolnych rodników.
  • KOENZYM Q10 z witaminami – 100% czystego eliksiru młodości i ochrony przed starzeniem. 

Recepturom nowych koncentratów przyświeca hasło – Maksymalne stężenie składników aktywnych i zwiększona efektywność działania. Kluczowe surowce pochodzenia naturalnego, zawarte w koncentratach, intensywnie pielęgnują skórę i opóźniają procesy starzenia. Doskonale zatrzymują przemijający czas. Regularnie stosowane zapewniają trwały efekt na długi czas.