L’ARISSE

Effective Skin Care 5D – kremy przeciwzmarszczkowe

Brand L’ARISSE powstał z myślą o kobietach świadomych, ceniących wysoką jakość polskich kosmetyków w przystępnej cenie.

Linia innowacyjnych kremów przeciwzmarszczkowych Effective Skin Care 5D gwarantuje doskonałą pielęgnację skórze w przedziale wiekowym 30–55+ w kilku płaszczyznach. Zapewnia odpowiednie nawilżenie, odżywienie, regenerację, lifting i wygładzenie. Skutecznie redukuje zarówno pierwsze zmarszczki, jak również te głębokie (zmniejsza ich szerokość, głębokość i długość) i zapobiega powstawaniu nowych.

Dzięki nowoczesnym formułom, procesy tworzenia się zmarszczek w skórze zostają zahamowane lub zminimalizowane, a wyselekcjonowane aktywne  składniki pochodzenia naturalnego wypełniają istniejące zmarszczki i sprawiają, że skóra zachowuje młody wygląd, staje się gładka, napięta i elastyczna.

larisse_zestawienie

Składniki aktywne Effective Skin Care 5D:

 Koenzym Q10 – zawarta w liposomach substancja odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i regenerowanie się komórek skóry.

Peptydy IQ – biologicznie aktywne substancje dzięki specyficznej budowie wnikają głęboko w skórę, co ułatwia i przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny.

Ceramidy roślinne – lipidy, które hamują transepidrmalną utratę wody własnej z naskórka, chronią go i nawilżają.

Witaminy A, E, F – wspomagają proces odnowy komórek, spowalniają procesy starzenia się skóry.

Witamina C – wspomaga regenerację komórek skóry, w tym kolagenu i elastyny likwiduje wolne rodniki, rozjaśnia przebarwienia związane np. z wiekiem.

Fitohialuron – zatrzymuje wodę w najgłębszych warstwach skóry, hamuje jej parowanie. Nawilża skórę, wypełnia zmarszczki,  pełni również rolę nośnika, tzn. substancji ułatwiającej wprowadzenie innych składników preparatu w głąb skóry.

Retinol (witamina A) – stymuluje proces odnawiania komórek głęboko w skórze. Pogrubia naskórek poprzez rozwój komórek, zmarszczki od wewnątrz wypełniają się i sa mniej widoczne na powierzchni skóry.

Biokolagen – zawarty w liposomach, stymuluje odnowę naskórka, regeneruje,  poprawia jędrność, elastyczność i nawilżenie skóry.

Masło karite – naturalny filtr słoneczny, bogaty w witaminy A, E i F, odpowiednio natłuszcza, nawilża, odżywia i wygładza skórę.

Kosmetyki L’ARISSE nie zawierają parabenów i zostały przebadane dermatologicznie.