ECO MEN                                                                                                                  

Siła natury

Podstawa męskiej pielęgnacji

Skóra twarzy mężczyzn różni się od skóry kobiet. Jest grubsza i później się starzeje. Często jednak , jak tylko rozpocznie się proces starzenia się skóry, przebiega on bardziej intensywnie niż u kobiet, a pojawiające się z wiekiem zmarszczki  zazwyczaj są głębsze i bardziej widoczne. Dlatego również mężczyźni powinni zapobiegać procesom starzenia się skóry. Regularne stosowanie przez panów kremu pielęgnacyjnego dedykowanego specjalnie mężczyznom, stało się regułą. Podobnie jak używanie na co dzień kosmetyków łagodzących podrażnienia pojawiające się po goleniu – naruszona zostaje warstwa ochronna skóry, skóra staje si bardziej sucha, wrażliwa i podatna na procesy starzenia.

ECO MEN to seria bogata w naturalne składniki aktywne przebadane specjalnie na skórze męskiej i dobrane tak by odpowiednio dbały o jej kondycję na co dzień. Innowacyjny charakter kosmetyków ECO MEN polega na zastosowaniu silnie działających naturalnych ekstraktów roślinnych z opuncji i aloesu, które nie tylko gwarantują podstawową pielęgnację, ale również działają przeciwzmarszczkowo – intensywnie nawilżają, wygładzają i uelastyczniają męską skórę.

Mężczyźni, podobnie jak kobiety, też marzą o pięknej i zadbanej sylwetce. Co jest ładniejsze:  zgrabna sylwetka, czy pulchny brzuch? Z pewnością większość panów wybierze to pierwsze. Żeby zapobiec otyłości brzusznej lub zmniejszyć ją, obok codziennej diety i aktywności fizycznej, warto stosować kosmetyki stworzone z myślą o wyszczuplaniu męskiego brzucha i talii. Zwłaszcza jeśli są to kosmetyki specjalnie przebadane na mężczyznach.

ECO MEN to odpowiedź na Twoje problemy związane z pielęgnacją skóry. Tylko kilka kroków dzieli Cię od naturalnego męskiego wyglądu

1.

Podstawa: oczyszczanie

Żel myjący do twarzy 6 w 1

2.

Problem: podrażniona zaczerwieniona skóra po goleniu

Balsam po goleniu naturalnie nawilżający 6 w 1

3.

Problem: sucha, podrażniona skóra pod zarostem

Odżywczy olejek do skóry z zarostem 6 w 1

4.

Problem: zmarszczki wokół oczu, utrata elastyczności

Krem pod oczy o ukierunkowanym działaniu 6 w 1

5.

Problem: zmęczona, wysuszona i podrażniona skóra

Krem matujący regenerujący 6 w 1

6.

Problem: Otyłość brzuszna

Balsam wyszczuplający męski brzuch i talię

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balsam wyszczuplający męski brzuch i talię